AA System

  •  

DVBT Satelit

Naša spoločnosť poskytuje kompletné služby ohľadom satelitnej a anténnej DVBT techniky od dodávky cez inštaláciu až po záručný a pozáručný servis. Ponúkame satelitnú a DVBT techniku určenú pre pripojenie od jedného TV prijímača až po multipripájanie viacerých užívateľov.

Pre príjem DVBT signálu je nutná inštalácia DBT antény prípadne viacerých antén. Príjem počtu programov prijímaných DVBT signálom je podmienený zemepisnou polohou. V prípade použitia starších TV prijímačov je potrebné pripojenie externého DVBT tunera (SET-TOP boxu) . Väčšina nových TV prijímačov už má DVBT tuner zabudovaný. 

Pre príjem Satelitného signálu je potrebná inštalácia paraboly a LNB konvertora prípadne viacerých konvertorov pre príjem signálu z viacerých družíc. V prípade ak nemá TV prijímač priamo zabudovaný DVBS alebo S2 Tuner je potrebné pripojenie externého DVBS tunera (SET-TOP boxu). V našej ponuke je viacero prijímačov prijímajúci signál v SD kvalite alebo stále obľúbenejšie HD prijímače prijímajúci HDTV signál.

Na príjem kódovaných programov sa využívajú dekódovacie karty od rôznych spoločností napr. karty Skylink, CSlink, UPCdirect.

DVBT Satelit - loga
DVBT Satelit - loga
DVBT Satelit - loga
DVBT Satelit
DVBT Satelit