AA System

  •  
  •  

Spoločnosť

Naša spoločnosť pôsobý na slovenskom trhu od roku 2003. Poskytujeme služby ohladom dodávky a montáže elektronických zabezpečovacích systémov, kamerových systémov , elektroinštalácií a dodávky a montáže satelitných systémov. Za toto obdobie sme vykonali mnoho montáží u fyzických osôb, ako aj u právnických subjektov, čím sme si získali mnoho spokojných klientov. 
Spokojnosť naších klientov je dosiahnutá dodávkou kvalitných komponentov, montážou komponentov školenými technikmi, vykonávaním kvalitnej a rýchlej montáže a prístupom ku klientovy. Ku každému klientovy pristupujeme individuálne, snažíme sa vyhovieť všetkým jeho požiadavkám a poradiť mu s najlepším riešením.

Technici vykonávajúci montážne práce majú všetky školenia odbornej spôsobilosti. Taktiež pravideľne navštevujú školenia výrobcov zabezpečovacej a kamerovej techniky čo im dopĺňa ich znalosti o stále rýchlejšie sa vyvíjajúcej techniky. Absolvovaním školenia získavajú certifikáty a vyššie odborné skúsenosti.

Od roku 2004 má naša spoločnosť pridelenú Licenciu od Krajského riaditeľstva policajného zboru na prevádzkovanie technickej služby bezpečnostných systémov ( dodávka, montáž , servis bezbečnostných a kamerových systémov).     

Spolocnost