AA System

  •  
  •  

IP kamerové systémy

V oblasti IP kamerových systémov došlo vďaka rýchlemu pokroku elektroniky značnému skoku v kvalite snímačov v IP kamerách ich rozlíšenia a citlivosti a iných vlastností. IP kamery dodávané našou spoločnosťou majú rozlíšenie od 1,3Mpx (1280x720) až 29 Mpx (6576x4384) . Komunikácia medzi IP kamerami a záznamovým zariadením, prípadne iným zariadením pracuje cez PC ethernetovú sieť. Výhoda oproti analógovým kamerám je hlavne vo veľkosti rozlíšenia a iných digitálnych funkciách IP kamier ako detekcia pohybu, počítanie prítomnosti osôb , rozoznávanie tváre alebo ŠPZ.

Pri analógových kamerách je maximálne rozlíšenie 704x576 pixlov u IP kamery 2Mpx je rozlíšenie FULL HD 1920x1080 pixlov.

Pri IP kamerových systémoch je väčšia pravdepodobnosť identifikácie páchateľa ako pri zázname z analógových kamier.

Obraz z IP kamier sa zaznamenáva na pevný disk Digitálneho sieťového videorekordéra NVR alebo pomocou softveru na pevný disk počítača. Samozrejmosťou je prezeranie obrazu z kamier cez internet pomocou internetového prehliadača v PC alebo pomocou aplikácie v mobilnom telefóne. Kamery dodávame v prevedeniach: kompakt s infračerveným IR prisvietením , Dome (polgulaté) kamery alebo Mini Dome (mini polgulaté) kamery.

Produkty dodávame iba od kvalitných výrobcov IP kamerovej techniky ako je HikVision , Dahua alebo výrobcu profesionálnej IP kamerovej techniky AVIGILON.

IP kamerové systémy
IP kamerové systémy loga
IP kamerové systémy loga
IP kamerové systémy loga
IP kamerové systémy - rozlisenie

Rozdiel medzi analógovým a IP kamerovým systémom.