AA System

  •  
  •  

Videovrátnik

IP Videovrátniky

IP Videovrátniky

Novinkou v našom portfóliu sú IP videovrátniky od spoločnosti Hikvision , ktoré na komunikáciu využívajú počítačovú sieť. Jeho veľkou výhodou je možnosť pripojenia videovrátnika na internet a oznamovania aj na mobilný telefón cez aplikáciu Hik Connect . Cez aplikáciu máte možnosť vidiet človeka , ktorý k vám zvoní , hlasovo s ním komunikovať , prípadne mu na diaľku otvoriť dvere . 

Vnútorné videotelefóny majú aj možnosť pripojenia pomocou Wifi siete. 

Videovrátnik

Videovrátnik

Videovrátniky  umožňujú klientovy prichádzajúcu osobu vidieť a hlasovo s ňou komunikovať. Na komunikáciu sa používajú videotelefóny alebo hadsfree videointerkomi. 
Našim klientom ponúkame zo  širokého výberu produktov od jednoduchých sád  pre jedného účastníka až po systémy pre viacerých užívateľov v bytových domoch alebo v administratívnych budovách. V ponuke máme aj systémy s možnosťou kombinácie audio a videotelefónov a interkomov. Videovrátnik umožňuje otvárať dvere na dialku prichádzajúcej osobe pomocou elektromechanického zámku alebo elektromagnetickeho zámku. Pri použiťí elektromagnetických zámkov sa zvyšuje bezpečnosť uzamknutého objektu , nakoľko dvere uzamknuté elektromagnetmi sa dajú ťažšie vypáčiť.

Systémy dodávame od kvalitných výrobcov značky EASYDOOR, COMELLIT , GOLMAR a AURINE 

Videovrátnik čiernobiely alebo farebný